Оголошення

Відповідно до пункту 5 розділу X Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Дубенської міської ради», наказу управління освіти Дубенської міської ради від 12.01.2024 №14 «Про оголошення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради.

16:01 12.01.2024

Управління освіти Дубенської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради Рівненської області, а саме: консультанта з початкової освіти (НУШ).

15:12 28.07.2023

Управління освіти Дубенської міської ради пропонує роботу

Управління освіти Дубенської міської ради пропонує роботу "Завідувач господарством групи централізованого господарського обслуговування управління освіти Дубенської міської ради" - повна ставка. Оплата згідно штатного розпису.

16:53 22.11.2021

Дубенський ліцей №7 Дубенської міської ради на період опалювального сезону пропонує роботу 4 машиністам (кочегарам) (твердопаливний та газовий котли) – повні ставки та робітнику комплексного обслуговування (слюсар-електрик) – 0,5 ставки. Оплата згідно штатного розпису. Наявність посвідчень обов’язкова.

11:10 20.10.2021

Комунальна установа «Інклюзивно -ресурсний центр» Дубенської міської ради запрошує у свою команду: вчителя- реабілітолога, вчителя - дефектолога,вчителя - логопеда.

10:15 21.09.2021

Управління освіти Дубенської міської ради оголошує конкурс на зайняття вакантної посади педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради, а саме: консультанта з початкової освіти (НУШ).

12:10 08.09.2021

До відома батьків та учнів Дубенської початкової школи.

З 01.09.2021 року на період проведення ремонтних робіт, протягом 3-4 місяців, відповідно до укладених угод між Дубенською початковою школою та Дубенським ліцеєм №8 і Релігійною громадою Євангельських християн - баптистів  м. Дубна, освітній процес учнів 1-4 класів та груп короткотривалим перебуванням дітей буде організовано наступним чином:

15:22 26.08.2021