Управління освіти Дубенської міської ради

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

В останні вересневі дні, а саме 28-го вересня в Україні та світі відзначали 101-у річницю людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. Саме його педагогічній спадщині та вагомому внеску у вчительську працю було присвячено засідання творчої групи вчителів початкових класів «Пошук», яке було проведено 30 вересня на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад».

Виступом-презентацією «Сухомлинський і сучасність» засідання відкрила Фоменюк В.В.

Майстер-клас «Використання спадщини В.О. Сухомлинського в сучасному освітньому просторі» провела Тимощук О.Є. Вона познайомила і навчила працювати педагогів за методом "Ромашка Блума".

Також відбулося урочисте відкриття Класу Під Голубим Небом («Класу радості»). Першими, кому пощастило стати учнями у цьому класі, були школярі 4-Г класу. Інтегрований Урок під голубим небом (позакласне читання, розвиток зв'язного мовлення, образотворче мистецтво) «Сухомлинський та осінь» провели Дивак С.В. та Хомич І.В.

У ранковому колі учні з педагогами обговорили цікаві події сьогоднішнього дня, та днів, які припали на вихідні, пригадали факти з життя В.О.Сухомлинського.

Особливо школярам сподобалось працювати над проектом «Сухомлинський та сучасність». Вони презентували газету про письменника, спробували уявити, який вигляд мала б сторінка Сухомлинського в мережі Instagram та Facebook.

Діти працювали над оповіданням В.Сухомлинського «Чому опадає листя з дерев?», відпочивали, витанцьовуючи осінні танці; створювали чарівний рецепт осені та змішували фарби; пригадували обов'язкові елементи записки та вчились її писати.

Усі представлені види роботи сприяли підвищенню фахового рівня, професійної компетентності учителів початкових класів. Корисний досвід та позитивні емоції були невід’ємною частиною семінару.« повернутися до списку новин