Управління освіти Дубенської міської ради

Чергова перемога в обласному конкурсі-змаганні юних фотолюбителів «Ми – дітиУкраїни!»

У травні в м. Рівне відбувся щорічний обласний конкурс-змагання юних фотолюбителів «Ми – діти України!». Організатором конкурсу-змагання є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічно творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Мета заходу – естетичне виховання дітей та молоді засобами фотомистецтва, популяризація наукових та технічних досягнень в мистецтві фотографії, виявлення творчо обдарованої молоді області, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості.

Участь у змаганнях взяли представники усіх  позашкільних навчальних закладів Рівненської області. Наше місто представляли юні фотоаматори Дубенської міської станції юних техніків Ярощук Юлія та Ружевська Зоряна під керівництвом майстра фото справи Світлани Петрівни Райчук.

Попередньо кожен учасник подавав домашні роботи у номінаціях: портрет, пейзаж та жанрове фото. Для оцінки конкурсних робіт були запрошені рівненські  фотохудожники Гарматюк Валерій та Хорхолюк Оксана.

Змагання проводилися у три етапи: конкурс домашніх фотографій, теоретичний залік та бліц-конкурс, на якому діти здійснювали фотозйомку вулицями міста за темою «Рівне вишиване».

За результатами роботи журі юні дубенчанки стали призерами конкурсу – змагання в особистому заліку:

Ярощук Юлія (І місце у конкурсі «Домашня фотографія(портрет)», І місце у конкурсі «Домашня фотографія(пейзаж), І місце  у конкурсі «Домашня фотографія(жанрове фото)», ІІ місце у конкурсі «Теоретичний залік», ІІІ місце в конкурсі «Бліц-конкурс», ІІ місце в абсолютній особистій першості);

Ружевська Зоряна ( ІІ місце у конкурсі «Домашня фотографія(пейзаж)», ІІІ місце  у конкурсі «Домашня фотографія(жанрове фото)», І місце у конкурсі «Теоретичний залік»).

У командній першості за сумою набраних балів вихованки закладу посіли І місце серед команд області.

Вітаємо переможців та їх керівника та бажаємо гідно представити Рівненщину на Всеукраїнському конкурсі-змаганні юних фотолюбителів «Ми – діти України!».« повернутися до списку новин