Дата: 24.09.2021 16:37

Сьогодні, 24 вересня 2021 року, відбувся моніторинговий візит представників команди Підтримки програми "Угода Мерів - Демонстраційні проекти": ключового експерта Максима Верещака та технічного експерта Олександра Надточія.

Мета візиту - проведення контролю за виконанням робіт на об'єктах (початкова школа, ліцей №7 та ліцей №6).

Згідно плану роботи візит розпочався з координаційної наради у малій залі Дубенської міської ради. Тут було обговорено виконання графіків та обсягів робіт, озвучено проблемні питання, які виникли у ході ремонтів та будівництва. Після цього експерти та причетні до виконання проєкту фахівці відбули на об'єкти для перевірки стану та якості виконання робіт.

Проєкт "Теплі школи та садочки" реалізовується та фінансується в рамках програми ЄС "Угода мерів - Демонстраційні проекти"