Дата: 29.09.2021 08:40

У рамках капітального ремонту та балансування системи опалення, що проводяться у ліцеї №6 (ЗОШ №6), розпочато ще один етап робіт, а саме капітальний ремонт теплової мережі від котельні по вул. М. Грушевського, 170В до ТК-6а в м. Дубні. Нагадаємо, що перший етап робіт відбувся ще восени 2019 року. Тоді була проведена реконструкція тепломережі від ТК 25 по вул. С. Морозенка - до ЗОШ № 6. Другий етап робіт відбувається зараз у самому ліцеї №6 - там ведеться капітальний ремонт внутрішньої системи опалення та влаштовується автоматизований вузол обліку та регулювання теплової енергії.

Такий комплекс робіт дасть можливість надавати якісні послуги з теплопостачання і забезпечить комфортні і теплі умови для перебування дітей та персоналу у навчальному закладі.

Проєкт "Теплі школи та садочки..." фінансується Європейським Союзом в рамках Програми "Угода мерів - Демонстраційні проекти"