ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «ПОШУК»

20 грудня 2018 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 було проведено засідання творчої групи вчителів початкових класів «Пошук» з теми «Використання можливостей сучасних інформаційних технологій для ефективної організації освітнього процесу».

У теоретичні частині роботи було розглянуто питання актуальності реалізації змістової лінії «Досліджуємо медіа». Із анонсом-оглядом з теми «Доцільність  використання у роботі вчителя початкових класів освітніх Інтернет-ресурсів» виступила вчитель Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Кунинець Н.Г.

У практичному блоці роботи засідання на відкритий урок «Я досліджую світ» запросила вчитель 1 класу Сось О.В. Вчительці вдалося яскраво продемонструвати сучасні діяльнісні прийоми роботи з учнями початкових класів, цікаві вправи для формування критичного мислення та формування медіаграмотності.