ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАСТЕРНОСТІ

Дата: 04.03.2019 09:25

28.02.2019  на базі  Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1відбулося засідання школи педагогічної майстерності «Творча лабораторія вчителя Нової української школи» з теми «Реалізація пілотного проекту Нового Державного стандарту початкової освіти за концепцією НУШ».

У теоретичній частині семінару досвідом роботи у 2-му пілотному класі поділилася Криштапюк І.Л. Вона розповіла присутнім про особливості організації освітнього процесу та формувальне оцінювання у початковій школі.

У практичній частині семінару відкритий урок української мови провела Давидюк В.В. Вчителі мали змогу побачити як реалізовуються змістові лінії мовно-літературної галузі через інтеграцію навчання. Усі були вражені творчою атмосферою на уроці, ґрунтовними знаннями і вміннями дітей, креативним підходом вчителя щодо використання прийомів і методів для досягнення конкретних очікуваних результатів.