Міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Дата: 12.02.2019 09:50

8 лютого 2019 року на базі Дубенської міської станції юних техніків пройшли міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Організатором заходу виступило управління освіти Дубенської міської ради.

Метою проведення змагань є пошук та підтримка творчих особистостей, формування у молодших школярів технічних навичок, інтересу до конструкторської діяльності, естетичних смаків.

Участь у змаганнях взяли учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти міста. Поза конкурсом змагалися також вихованці творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» станції юних техніків.

Міські змагання складалися з 5 етапів: виготовлення моделі планера, виготовлення моделі транспортної техніки, виконання моделі технічного об'єкта на задану тему за допомогою геометричних фігур, теоретичний залік та запуск планера та дальність  польоту.

В особистій першості переможцями та призерами міських змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання стали:

І місце - Колядич Анастасія, учениця 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія»;

ІІ місце – Михащук Софія , учениця 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія»;

ІІІ місце – Захарова Анна, учениця 4 класу Дубенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6.

Серед вихованців творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» станції юних техніків, що змагалися поза конкурсом, перемогу здобули:

І місце – Якунін Тимофій, учень 3 класу Дубенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6;

ІІ місце – Чопик Ірина, учениця 4 класу Дубенської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

ІІІ місце – Кадук Владислав, учень 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад».

У командному заліку переможцями міських змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання стали:

І місце – команда Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія»;

ІІ місце – команда Дубенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6;

ІІІ місце – команда Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад».

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та подяками Дубенської міської станції юних техніків та управління освіти Дубенської міської ради. Усі учасники заходу отримали пам’ятні подарунки від організаторів.

Вітаємо юних конструкторів з вагомими досягненнями та бажаємо творчого розвитку та нових здобутків!