30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№13 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Дата: 02.12.2019 10:13

30  листопада  2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№13 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Призерами конкурсу стали:

Сірман Іларія Олександрівна, учениця 5 класу  Дубенської гімназії №2 – ІІІ місце (вчитель Ковальчук В.В.);

Криштапюк Олександра Сергіївна, учениця 8 класу  Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1 – ІІ місце ( вчитель Бородкіна Л.М.).

Вітаємо призерів конкурсу та висловлюємо щиру подяку педагогам, які їх  підготували!