Урочистості з нагоди 60-річчя ДЮСШ

Дата: 01.10.2018 10:14

Відбулися урочистості з нагоди 60-річчя Дитячо-юнацької спортивної школи. На заході були присутні міський голова Василь Антонюк, депутат Верховної Ради України Олександр Дехтярчук, начальник управління Дубенської міської ради Вадим Нетреба.

За 60 років своєї діяльності Дубенська ДЮСШ подарувала Україні багато видатних спортсменів, які вже стали легендами вітчизняного спорту. Завдяки сумлінним, ініціативним, відповідальним тренерам багато вихованців стали призерами та чемпіонами на Всеукраїнських змаганнях, чемпіонами Європи і світу. Неодноразово на п’єдестал світової першості ставали вихованці Дубенської Дитячо-юнацької спортивної школи. Їх імена назавжди занесені до Книги пошани ДЮСШ.

Людині під силу зробити все. Особливо, коли є справжнє покликання! Тоді можливості людини безмежні. Вихованці ДЮСШ – це доказ, підтверджений на практиці. О, наше Дубно! Тобі є чим гордитись! Тут жили, живуть і будуть жити неординарні, талановиті, натхненні особистості, які будуть прославляти тебе в усьому світі!