Управління освіти Дубенської міської ради

Шановні батьки! Громадо міста!

27 серпня, відбулась нарада міського голови Василя Антонюка з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо організованого початку нового навчального року. Одним з ключових питань було розглянуто особливості організації освітнього процесу в період карантину, обговорено можливі шляхи впровадження очного, дистанційного та змішаного навчання.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території міста Дубно, починаючи з 17.08.2020 року (продовжено з 24.08.2020), встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби  COVID-19. 
Дане рішення накладає на місто низку карантинних обмежень, зокрема заборону відвідування закладів освіти її здобувачами.
Розуміючи необхідність забезпечення життєдіяльності міста, в тому числі і створення   належних умов для навчання школярів, міською радою спрямовано відповідні звернення до Кабінету Міністрів України та Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України щодо виведення нашого міста з “червоної” зони. 
У зв'язку з цим на даний час прийнято рішення про відтермінування початку нового навчального року. За умови виходу міста Дубна з “червоної” зони, освітній процес розпочнеться з 7 вересня.
Сподіваємось на розуміння батьками ситуації, що склалась. Маємо надію, що навчання розпочнеться в найближчий час.
Закликаємо всіх і надалі дотримуватись протиепідемічних заходів. Бережіть себе і своїх близьких. Будьте здорові!« повернутися до списку новин