ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З метою забезпечення зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти, комунальна установа «Інклюзивно - ресурсний центр» Дубенської міської ради після припинення карантину , з дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, в найкоротші терміни буде організовувати проведення комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини.

Першочергово буде проводитися обстеження дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у 2020 - 2021 навчальному році.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся за номером телефону 066 656 90 05.

Завжди раді допомогти та до зустрічі!

Поділіться нашим дописом на своїх сторінках - це допоможе належним чином організувати освітній процес для дітей.