ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Дата: 22.05.2018 10:30

Управління освіти Дубенської міської ради інформує, що у 2018 році прийом до перших класів закладів загальної середньої освіти буде здійснюватися без конкурсного відбору, але у дві хвилі.

У першу хвилю вашу дитину буде зараховано до школи за наявності визначених законом документів: копії свідоцтва про народження; заяви від батьків на ім’я директора школи; оригіналу медичної довідки відповідного зразка, які ви залишите в школі.

Перша хвиля зарахування триває з 1 по 31 травня.

Зверніть увагу, цього року ви можете прийти в школу без дитини, щоб принести документи, якщо ваша дитина буде навчатися за місцем гарантованого права.

У разі, якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць, педагогічна рада самостійно прийматиме рішення, в який спосіб здійснювати відбір заяв.

Зарахування на вільні місця відбуватиметься до 15 червня.