Управління освіти Дубенської міської ради

Здобутки юних винахідників Дубенської міської станції юних техніків

26 листопада 2019 року на базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Рівненської обласної ради відбувся конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області.

Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку творчих здібностей та власної творчої діяльності, залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва, задоволення  потреб учнівської молоді у творчій самореалізації.

Цей напрям в позашкільній освіті актуальний тим, що він зосереджений на сучасних проблемах і має прикладне спрямування.

Конкурс проводився у номінаціях «Матеріалознавство та технологічні процеси», «Електроніка та приладобудування», «Транспортні системи та обладнання», «Інформаційні та комунікаційні технології», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».

Наше місто у конкурсі представляла команда творчого об’єднання «Юні винахідники та раціоналізатори» Дубенської міської станції юних техніків у складі Тимощука Романа, учня 11 класу Дубенської СЗОШ І-ІІІст. №5, Костінського Юрія,  учня 11 класу Дубенської СЗОШ І-ІІІст. №5, Марчука Андрія, учня 11 класу Дубенського НВК «школа-гімназія»,  та  керівника Ярослава Романовича Павлика.

            На конкурс були представлені роботи «Універсальна модернізована одномісна парта для учнів з порушенням опорно-рухового апарату» (Тимощук Роман, номінація «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність»), «Пристрій для затримання вологи на сільськогосподарських угіддях» (Костінський Юрій, номінація «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»), «Пристрій для виявлення засмічення водовідвідних труб на базі ARDUINO» (Марчук Андрій, номінація «Електроніка та приладобудування»).

Згідно  результатів роботи журі усі троє членів команди вибороли перемогу у своїх номінаціях. За сумою набраних балів команда Дубенської міської станції юних техніків здобула І загальнокомандне місце.

Вітаємо юних винахідників та їх керівника і бажаємо нових конструкторських ідей та звершень!« повернутися до списку новин