Управління освіти Дубенської міської ради

Щиро вітаємо з Днем працівника освіти!

 

Дорогі освітяни! Шановні ветерани педагогічної праці!

 

Прийміть сердечні вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.
Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.
Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.
Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої  Батьківщини.

 

З найкращими побажаннями,                                    Голова міської  організації  
начальник управління освіти                                     профспілки працівників                

Дубенської  міської ради                                             освіти і науки

В.Нетреба                                                                         Т. Горощук « повернутися до списку новин