Управління освіти Дубенської міської ради

Наймолодші вихованці станції юних техніків – переможці обласних змагань із початкового технічного моделювання

Початкове технічне моделювання – це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок.

            Гурток початкового технічного моделювання Дубенської міської станції юних техніків - це своєрідна школа становлення особистості, де для багатьох дитяче захоплення з часом переростає в покликання.

            14 березня 2019 року на базі Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Місто Дубно у цих змаганнях представляла  команда Дубенської міської станції юних техніків у складі Чопик Ірини, учениці Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з  поглибленим вивченням іноземних мов, та Якуніна Тимофія, учня Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, та керівник Ірина Василівна Кут.

            Метою змагань був пошук та підтримка обдарованих дітей, популяризація і розвиток науково-технічної творчості серед учнів молодшого шкільного віку, формування інтересу до конструкторської  діяльності.

            Положенням про проведення змагань із початкового технічного моделювання було передбачено участь учнів у п’яти конкурсах: виготовлення моделі планера, виготовлення моделі транспортної техніки, виготовлення моделі технічного об’єкта на задану тему за допомогою об’ємних геометричних фігур, теоретичний залік, дальність запуску моделі планера.

            За підсумками усіх конкурсів команда Дубенської міської станції юних техніків виборола перемогу в обласних змаганнях учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

            Переможці абсолютної та особистої першості були нагороджені дипломами Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Команди-переможці відзначені дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.« повернутися до списку новин