Знавці Святого письма отримали свої нагороди

Дата: 04.06.2019 11:02

Така велика моя повага до Біблії, що чим раніше діти мої почнуть читати її, тим більше я матиму впевненість, що вони  стануть корисними громадянами своєї країни і тими членами суспільства, яких поважають.

Адамс Джон Квінсі

03 червня 2019 року на базі Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 відбулося Свято Духовності. На святі були нагороджені  дипломами та подарунками управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Громадської Спілки «Покликані Перемагати» 49 учнів - переможців міського етапу обласної олімпіади «Знавці Біблії». Дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Громадської Спілки «Покликані Перемагати» за вагомий особистий внесок у розвиток духовності та утвердження християнських цінностей в закладах освіти міста Дубна, а також преміями - вчителі, які підготували переможців та директори ЗЗСО.

До участі в церемонії нагородження кращих знавців Святого Письма були залучені: голова Національної дитячої ради західного регіону України при Уповноваженому Президента з прав дитини, віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного Фонду «МИР», директор громадської спілки «Покликані Перемагати» С.Скоропляс, заступник міського голови Дубенської міської ради В.Скринчук, головний спеціаліст управління освіти Дубенської міської ради І.Матвійчук, методист методичного кабінету управління освіти Дубенської міської ради І.Гандзілевська, пастор української церкви християн віри євангельської П.Хочай, магістр Богослов’я В.Гульчук, директор Дубенської приватної загальноосвітньої школи «Премудрість» С.Косинець.

Вітаємо переможців та їх наставників!

Нехай життя буде прекрасним, А Божа любов переповнює ваші серця!