ТЕОРЕТИКО- ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата: 03.12.2019 11:04

27 листопада 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»  було проведено теоретико-практичний семінар вчителів початкових класів на тему «Розвивальне середовище у початковій школі, як чинник становлення успішної особистості».

На відкриті уроки у перший та четвертий клас запросили вчителі Колеснікова О.М. та Редько О.Є.  Педагоги вдало продемонструвати особливості організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів педагогіки партнерства. В інтерактивному форматі учні та вчителі демонстрували інтенсивність групової взаємодії, ділились особистим досвідом і вміннями.

Додатковим результатом проведення семінару-тренінгу стали конкретні освітні запити вчителів початкових класів: особливості інтегрованих уроків, інклюзивне навчання, розвиток критичного мислення та шляхи залучення батьків до партнерства.