Зразкова лялькова студія «Сонечко» Будинку дітей та молоді знову в переможцях

Дата: 20.03.2019 11:11

Людину завжди вирізняло з-поміж інших істот глибоке світовідчуття та потяг до прекрасного, адже не лише турботами про хліб насущний живе людина. Її душа прагне яскравих вражень, видовищ, естетичної насолоди. Задовольнити ці потреби покликаний театр. Щорічно, напередодні дня театру, в м. Рівному проводиться обласний заочний огляд-конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна» серед учнів загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти. Цього року в огляді-конкурсі взяли участь 30 колективів. Місто Дубно в даному конкурсі представляла зразкова лялькова студія «Сонечко» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, керівником якої є Угарова Тамара Сергіївна. На конкурс вихованці зразкової лялькової студії «Сонечко» представили казку-виставу «Різдво у лісі». Журі конкурсу високо оцінили гру дубенських конкурсантів та нагородили їх дипломом за ІІ місце у номінації «Найкращий ляльковий театр». Вітаємо переможців та їх чудового керівника, бажаємо подальших злетів і перемог!