У Дубенській початковій школі (НВК "ЗНЗ-ДНЗ") успішно розпочато встановлення вікон

Дата: 02.09.2021 11:30

Встановлення вікон за європейськими стандартами - справа відповідальна і складна. За вимогами проєкту перше вікно на кожному об'єкті, котрий термомодернізується, вставляється під контролем технічних експертів. Так само це відбувалося і у Дубенській початковій школі (НВК "ЗНЗ-ДНЗ"). Процес встановлення вікон розпочався у присутності технічного експерта команди підтримки Олександра Надточія. Спершу фахівцями ТзОВ "Реноме-Євробуд" було підготовлено віконний отвір та віконний блок (отвір відштукатурений, а до віконного блоку приклеєні стрічки та змонтовані кріплення). Далі віконна конструкція була встановлена у віконний отвір та зафіксована, щілини запінені та приклеєні паро- та гідроізоляційні стрічки. Монтаж першого вікна відбувся успішно.

Роботи проводяться за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми ЄС "Угода мерів - Демонстраційні проекти"