ПІДСУМКИ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

21 листопада 2018 року відбувся ІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів початкових класів. У ньому взяли участь 28 учнів 3-4 класів  із 7 закладів загальної середньої освіти міста.

До складу журі та оргкомітету з організації ІІ туру Міжнародного конкурсу української мови імені П. Яцика входили методисти МК, голови  методичних об’єднань, вчителі початкових класів. Із запропонованими завданнями учасники справилися добре.

Призові місця розподілили таким чином:

3 клас

І місце – Гузь Тимофій, учень Дубенської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 із поглибленим вивченням іноземних мов (вчитель – Сухоплясова С.Б.);

ІІ місце – Крафта Анна, учениця Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вчитель – Стецюк А.В.);

ІІІ місце – Герасимчук Анна, учениця Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель – Максимчук З.О.) та Хайчевська Марія, учениця Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» (вчитель – Сухолейстер І.В.).

4 клас

І місце – Шеремета Мирослава, учениця Дубенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вчитель – Руденко І.Г.);

ІІ місце – Чудак Катерина, учениця Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навальний заклад-дошкільний навчальний заклад» (вчитель – Тимощук О.Є.);

ІІІ місце – Солопатич Софія, учениця Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (вчитель – Армаш А.В.).

Щиро вітаємо переможців. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.