Юні дубенчани серед призерів обласного фестивалю повітряних зміїв «Поліське небо»

Дата: 07.05.2018 12:29

Наприкінці квітня комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної  ради за сприяння обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» було проведено обласний фестиваль повітряних зміїв «Поліське небо» серед учнівської молоді.

У змаганнях брали участь команди з усіх позашкільних навчальних закладів області. Наше місто представляла команда Дубенської міської станції юних техніків у складі Кондратенко Валерії, Дідух Дарини, Бикадорова Андрія та керівника Юхимчука Леоніда Івановича.

Учасники  змагались у шести класах:

Z1 – плоский змій будь-якої геометричної форми та розміру;

Z2 – об’ємний змій будь-якої геометричної форми;

Z3 –  мінізмій довільної форми;

Z4- пілотажний змій (акробат), довільної форми та розмірів;

Z5 – змійковий потяг – літаюча конструкція, яка складається із з’єднаних між собою 3-х та більше повітряних зміїв довільної форми та розміру;

Z6 – експериментальний змій будь-якої форми та розміру (який не належить до жодної з попередніх класів моделей).

Згідно протоколів роботи суддівської колегії Бикадоров  Андрій, учень 8 класу Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, вихованець Дубенської міської станції юних техніків посів ІІ місце  у категорії моделей Z-1, Кондратенко Валерія, учениця 6 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов здобула ІІІ місце у категорії моделей Z-2, Дідух Дарина, учениця 5 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов виборола ІІ місце у категорії моделей Z-5.

Переможці особистої першості були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.