Переможці обласного етапу учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

Дата: 10.04.2019 12:47

«Добре, коли морально-духовне виховання стає основою виховання дитини. Вивчення Біблії може стати потужною моделлю навчання. З любові до Бога, один до одного, до батьків ми виховаємо  Україну».

6 квітня 2019 року відбувся обласний етап учнівської олімпіади «Знавці Біблії», в якій  взяли участь  10 учнів-переможців міського етапу. Двоє з них стали переможцями – Свінтозельська Евеліна, учениця 4 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ІІІ місце та Годжал Юлія,  учениця  9 класу Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 – ІІ місце.

Вітаємо переможців і дякуємо керівникам закладів загальної середньої освіти та вчителям, хто підтримує цю добру  справу.