Молодь обирає здоров’я

Дата: 11.04.2019 12:56

Здоров’я – це найбільший і найдорожчий скарб людини. Від здоров’я молодого покоління залежить майбутнє кожної особи зокрема. Це ефективність професійної діяльності та перспектива успішного життя, розвиток знань, традицій, науки, перспектива для всього суспільства. За сьогоднішніх умов, коли у держави на охорону здоров’я бракує коштів, найдешевшим і найнадійнішим методом збереження здоров’я є вміння дотримуватись здорового способу життя.

10 квітня 2019 року на базі Будинку дітей та молоді в нашому місті пройшов щорічний фестиваль-конкурс здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я». Мета цього заходу -  формування, популяризація й пропаганда здорового способу життя та підтримка талановитої молоді. В конкурсі взяли участь всі ЗЗСО міста. Виступ кожної команди відзначався особливістю, оригінальністю, позитивною зорієнтованістю. Команди продемонстрували активні форми роботи щодо формування позитивного ставлення та ведення здорового способу життя, виклавши їх у літературно-музичних спортивних міні-композиціях. Журі конкурсу відмітило високу підготовку команд, їх креативність, глибину мислення та високу життєву позицію. Переможцем фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» стала команда «Лідер» Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, яка представлятиме наше місто на обласному етапі даного конкурсу.  У рамках фестивалю також проведено виставку-конкурс плакатів (переможець команда ЗОШ №6), фотографій (переможець команда НВК «школа-гімназія») та вікторину «Що я знаю про здоровий спосіб життя» (переможець Волошина Владислава, учениця ЗОШ №3).