Освіта м.Дубно в призерах рейтингу області !

Дата: 19.02.2019 13:00

12.02.2019 року, на засіданні колегії Рівненської облдержадміністрації було проаналізовано показники роботи галузей господарського комплексу та виконання місцевих бюджетів за 2018 рік в Рівненській області. За підсумками даного рейтингу освіта м. Дубно зайняла ІІ місце, поступившись лише м. Рівному.

Бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо. Освітня галузь м. Дубно була проаналізована по 5 критеріях, а саме по показниках розвитку освіти міста маємо: результати ЗНО - І місце з української мови, математики та іноземної мови; забезпечення дітей з особливими освітніми потребами інклюзивним навчанням - 100% та високий показник  охоплення закладами дошкільної освіти дітей віком 3-5 років.

Дякуємо всім педагогічним колективам міста за пророблену роботу!