Кращі з кращих

Дата: 24.02.2020 13:36

20-21 лютого 2020 року  проходив 2 (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», в якому брали участь дві вчительки з нашого міста: Оксана Михайлівна Гуліда   (номінація «Зарубіжна література») та Святослава Леонтіївна Бондарчук (номінація «Образотворче мистецтво»).  Креатив, яскраві  емоції, натхнення, драйвова енергетика і, звичайно, висока професійна майстерність дали змогу достойно пройти всі конкурсні випробування. І, як результат, маємо переможця конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Образотворче мистецтво». Ним стала Бондарчук Святослава Леонтіївна, вчитель Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7. Почесне друге місце у номінації «Зарубіжна література» посіла Гуліда Оксана Михайлівна, вчитель Дубенської  спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Висловлюємо особливі слова вдячності нашим конкурсанткам. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги у благородній професії, невичерпного джерела оптимізму і завзяття, задоволення від своєї праці, нових креативних ідей, професійних знахідок та новацій.

Гордимося Вами!