Вітаємо переможців обласного етапу олімпіади «Юне обдарування – 2019»

16 квітня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 відбувся ІІІ (обласний) етап олімпіади «Юне обдарування». В олімпіаді взяли участь 59 учнів 4 класу закладів освіти області. Школярі виборювали першість із трьох навчальних предметів: математика, українська мова та природознавство.

Команду нашого міста гідно представили Шеремета Мирослава і Чулков Дмитрій, учні 4-го класу загальноосвітньої школи №7 та  Пудло Дмитро, учень 4 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад».

І місце в олімпіаді з української мови посіла Шеремета Мирослава (вчитель Руденко І.Г.)

ІІ місце в олімпіаді з природознавства виборов Пудло Дмитро (вчитель Коханюк О.М.).

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту.

Висловлюємо щиру подяку учням-переможцям  та педагогам, які їх підготували. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, утілювати нові ідеї та задуми. Успіхів вам в усіх починаннях!