ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

18 грудня 2019 року на базі Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено засідання школи педагогічної майстерності «Творча лабораторія вчителя Нової української школи» з проблеми  «Оцінювання в Новій українській школі: ресурс для розвитку замість вироку».

Керівник Давидюк В.В. розповіла про загальні правила системи оцінювання, акцентувала увагу на понятті «формувальне оцінювання», провела майстер-клас «Як діагностувати навчальні досягнення третьокласників».

Учасники семінару мали можливість переглянути урок математики у 2 класі, який підготувала та провела Залужна Тетяна Валентинівна. Усі були вражені творчою атмосферою на уроці, ґрунтовними знаннями і вміннями дітей, креативним підходом вчителя щодо використання прийомів і методів для досягнення мети уроку.