СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ (ОБСЛУГОВУЮЧА ПРАЦЯ)

Дата: 20.02.2018 14:37

14 лютого у Дубенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 було проведено семінар-практикум з теми: «Розвиток креативного потенціалу учнів на уроках трудового навчання».

У теоретичному блоці семінару-практикуму Леонова О.П., вчитель Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №7, презентувала власне бачення розвитку креативного мислення, як засобу формування життєво компетентної та творчої особистості.

Філик Л.М., вчитель Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія», розповіла про підсумки результатів IIІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючих видів праці.

Вчитель Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 Федькович О.М. запросила присутніх на майстер-клас із використання нетрадиційних форм проведення уроків трудового навчання.

Методист методичного кабінету управління освіти Дубенської міської ради Дроздач Л.А. провела опитування щодо важливості професійної мобільності педагога.