День науки у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

21 травня 2018 року за підсумками Днів науки в Рівненському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості та відзначення кращих науковців, педагогів-дослідників року.

Грамотами інституту за підсумками наукової діяльності та дослідно-експериментальної роботи в номінації «Кращий педагог-дослідник» нагороджено   педагогічних працівників міста Дубна, а саме: директора Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 Дмитрієву В.М., заступника директора з навчально-виховної роботи Янок В.В., вчителів початкових класів Давидюк В.В. та Криштапюк І.Л., які успішно впроваджували у 2017-2018 навчальному році пілотний проект Нової української школи.