Творчість молодших школярів

Дата: 19.04.2018 14:53

Із творчості починається розвиток дитини і особистості. У творчості дитина реалізує свої здібності і таланти, розкриває всій внутрішній світ.

З метою пропаганди і розвитку науково-технічної творчості серед школярів молодшого шкільного віку 12 квітня 2018 року на базі Дубенської міської станції юних техніків було проведено міську виставку-конкурс з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку.

Участь у виставці – конкурсі взяли учнівські колективи семи закладів загальної середньої освіти міста та вихованці творчого об’єднання «Початкове технічне моделювання» міської станції юних техніків. Загалом було представлено 84 експонати у 9 розділах: найпростіші автомоделі; найпростіші авіамоделі; найпростіші судномоделі; моделі з різних машин та механізмів;  найпростіші механічні іграшки та ігри; ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки; вироби в стилі народних мистецтв; сувеніри та м’яка іграшка, макети будівель.

За результатами роботи журі переможцями та призерами виставки-конкурсу в особистому заліку стали Лєщук Назар, Збирун Віталіна, Зарецька Діана (Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 1), Шевчук Олесь, Ващук Денис, Задубець Іван, Пархомець Владислав, Раковська Юлія (Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 3), Савчук Андрій, Братащук Дмитро, Стельмах Вікторія, Смолярчук Іван, Зембаль Давид (Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов), Ткаченко Назар. Гладун Діана, Воробей Галина, Чабанов Михайло, Андрійчук Даниїл (Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 6), Антонюк Мар’яна, Мироненко Валерія, Хамедюк Анастасія, Юхимчук Соломія (Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 7), Фенюк Олександр, Фенюк Орест, Ігнатович Артем, Осійчук Поліна (Дубенський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»), Тимчак Данило, Бронський Іван, Ткач Юрій (Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»).

У командному заліку за сумою набраних балів І місце здобула Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 3, ІІ місце посіла Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, ІІІ місце - Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІст. № 6.