Управління освіти Дубенської міської ради

Особливості початку навчального року

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 27 серпня, затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

З 00 год. 00 хв. 31 серпня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування протягом 14 днів.

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, на підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та віднесла до червоної зони  м. Дубно.

Враховуючи ситуацію із  поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 управлінням освіти Дубенської міської ради рекомендовано навчальним закладам міста  розпочати 2020-2021 навчальний рік 01.09.2020 року за дистанційною формою навчання.« повернутися до списку новин