НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ «МИСТЕЦТВО»

Дата: 02.04.2018 15:29

29-30 березня у Дубенських загальноосвітніх школах №1 та №6 було проведено навчальний семінар-тренінг для вчителів освітньої галузі «Мистецтво», що у 2018-2019 навчальному році будуть працювати у 1 класі, з теми «Особливості реалізації галузі «Мистецтво» в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

У  теоретичному блоці регіональним тренером Кедись О.П. було висвітлено такі питання:

1. Філософія Нової української школи.
  1. Особливості впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
  2. Особливості типових освітніх програм мистецької освітньої галузі нового Державного стандарту початкової освіти.
  3. Формування наскрізних умінь засобами музичного мистецтва.
  4. Формування наскрізних умінь засобами образотворчого мистецтва.

У практичному блоці вчителі  відвідали урок образотворчого мистецтва у пілотному класі, майстер-класи «Рухи під музику як спосіб самовираження учнів у музичній діяльності», «Колективне музикування – один із найефективніших засобів самовираження учнів», «Розвиток творчих здібностей молодших школярів шляхом застосування нетрадиційних технік малювання», «Сучасні підходи до організації практичної роботи на уроках образотворчого мистецтва».

Підсумки роботи навчального семінару-тренінгу підвела методист методичного кабінету управління освіти Дубенської міської ради Гуліда О.М.