Засідання обласної Школи управлінської майстерності для лідерів та координаторів учнівського самоврядування з теми «Відповідальне лідерство».

Дата: 07.03.2018 15:41

Засідання обласної Школи управлінської  майстерності  для  лідерів та  координаторів учнівського самоврядування  з теми «Відповідальне  лідерство».

05 березня  2018 року на базі  Будинку дітей та молоді відбулося засідання обласної Школи управлінської  майстерності  для  лідерів та  координаторів учнівського самоврядування  з теми «Відповідальне  лідерство». Програма засідання школи передбачала низку  заходів: відкриття Школи; візитка БДМ; презентація Дубенської міської ради старшокласників  «Лідер»;  ділова  гра  з лідерами учнівського самоврядування «Мистецтво лідерства»; психологічний практикум з координаторами учнівського самоврядування «Сучасні  підходи до формування  лідерських якостей в  учнівської молоді»;  дебати «Інтернет, соціальні мережі: співвідношення  позитиву і  негативу»;засідання  лідерів  учнівського самоврядування; підведення  підсумків засідання Школи управлінської майстерності  для  лідерів та  координаторів  учнівського самоврядування.

В засіданні взяли участь  18  голів  та 18 координаторів діяльності осередків учнівського самоврядування міст, районів, ОТГ області, а  також члени  Дубенської міської ради старшокласників «Лідер».

Учасників  заходу привітали концертною програмою  вихованці  творчих колективів БДМ: Народний  ансамбль танцю «Україночка» ( кер. Суліма Л.В.) виступив із вокально-хореографічною композицією «Моя країна»; вихованець Зразкового ВІА «Тарас Бульба» (кер. Галій О.М.)Корженевський Владислав виконав пісню «Запали мене», Зразковий  ансамбль пісні «Волиняночка» (кер. Кириченко О.М.) зачарував присутніх піснею «Hallelujah».  Ведучою концерту була колишня активна учасниця Ради старшокласників, а зараз – член міської молодіжної ради  Анастасія Пригода.  Виставку творчих робіт презентували вихованці  Зразкових художньо-прикладних студій  «Веселка» (кер. Боратинська  В.П.), «Самоцвіти»  (кер. Нестерук  С.М.).

Результати діяльності Дубенської міської ради старшокласників презентував присутнім голова Ради Владислав Корженевський. Заступник голови комісії «Захист прав підлітків» Олександра Оришкіна поділилася досвідом організації та участі в соціально-освітньому проекті «Обмін школами», який був реалізований у 2017 році, та запросила всіх присутніх на конкурс «Битва шкіл», який відбудеться 14 березня в рамках ІІ соціально-освітнього-проекту «Обмін школами». Також  з досвіду роботи Ради старшокласників «Лідер» до уваги гостей було представлено  фільм «Схід і Захід разом».Також старшокласниками було розроблено інформаційні буклети про діяльність Ради, які роздали для гостей.

Учасники-спікери  дебатів, які  проходили за  форматом дебатів Карла Попера,  стверджували  або заперечували  тези щодо  позитивного чи негативного впливу на  життя  сучасної молоді  Інтернету  і  соціальних мереж. Ведучим дебатів був керівник  Театрального гуртка  БДМ  Муштук  П.В.

Ділові ігри  з лідерами та координаторами  провели  психологи шкіл  міста. До  підготовки  заходів активно долучилися педагоги-організатори шкіл.Було підготовлено фотоколаж  заходів, які були проведені комісіями Ради: різноманітні благодійні, екологічні, патріотичні акції; тренінги; зустрічі з психологами, працівниками поліції; масові заходи та ін.

На засіданні обласної ради старшокласників  представники  осередків учнівського самоврядування  області  ділилися досвідом та  звітували про діяльність  у першому півріччі,  дискутували на  актуальні теми та  обговорювали  програму заходів ХІІ обласного зльоту лідерів учнівського самоврядування, який  буде проходити у  червні 2018 року.

Найкращою оцінкою проведення засідання обласної школи управлінської майстерності лідерів і координаторів були схвальні відгуки та позитивні враження  учасників, гостей.

На завершення засідання Школи лідерів  голова Ради старшокласників Владислав Корженевський сказав  словами засновника і креативного директораTwitterБіза Стоуна «На світі не існує  супергероїв, але разом ми зможемо змусити світ рухатися в новому напрямку». Тому, рухаймося вперед, задаваймо тон в цьому суспільстві собі і оточуючим, даваймо приклад того, що у світі можна зробити багато доброго і надихнути своїми вчинками на це добро інших!