Відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№13 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Призерами конкурсу стали:

Шилова Юліана, учениця 6 класу  Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7 – ІІ місце (вчитель Горбачук С.А.);

Йонко Марія, учениця 8 класу  Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7 – ІІІ місце ( вчитель Горбачук С.А.);

Годжал Юлія, учениця 9 класу  Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6 – ІІІ місце (Собчук К.Є.).

Вітаємо призерів конкурсу, та висловлюємо щиру подяку педагогам, які їх  підготували!