Термомодернізація ДНЗ №4

Дата: 12.02.2020 15:53

Управлінням освіти Дубенської міської ради у рамках проекту, фінансованого Європейським Союзом «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно» ідентифікаційний номер ENI/2017/393-175, який реалізовується відповідно до Плану дій зі сталого енергетичного розвитку, підготовленого в рамках Угоди Мерів  була проведена публічна закупівля по предмету «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі ДНЗ№4 по вул. Скарбова, 7, в м. Дубно, Рівненської області» щодо відбору підрядника, який буде виконувати будівельні роботи по зазначеному об’єкту. За результатами відкритих торгів  17 лютого 2020 року планується підписання договору.

На час проведення будівельних робіт вихованці Дошкільного навчального закладу №4 будуть переведені у інші дошкільні навчальні заклади міста.