Управління освіти Дубенської міської ради

I етап Всеукраїнської олімпіади "Знавці Біблії"

22 квітня 2018 року управлінням освіти Дубенської міської ради за сприяння та  підтримки Міжнародного Благодійного  Фонду  "МИР" та управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації на базі Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено I етап  Всеукраїнської олімпіади "Знавці Біблії". В олімпіаді прийняли участь  133 учні 3-11класів закладів загальної середньої освіти міста Дубна та 50 учасників Дубенського та Радивилівського районів. 

     На олімпіаді були присутні:

- віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного Благодійного фонду «Мир» Скоропляс Сергій Валерійович;

- представник з питань захисту прав та інтересів дітей Уповноваженого  президента України з прав дітей Федченко Олексій Миколайович;

- народний депутат України Дехтярчук Олександр Миколайович;

-начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Сидорук Святослав Миколайович;

-заступник міського голови Дубенської міської ради Скринчук Василь Корнилійович;

-начальник  управління освіти Дубенської міської ради Нетреба Вадим Володимирович;

-завідувач департаменту освіти Української церкви Християнської Віри Евангельської Вознюк Віктор Володимирович;

-старший просвітор Української церкви Християнської Віри Евангельської Савченко Вадим Вікторович;

-магістр Богослов’я  Гульчук Володимир Іванович;

-методист управління освіти Дубенської міської ради Гандзілевська Інна Федорівна.

Переможцями I етапу  Всеукраїнської олімпіади "Знавці Біблії"

 стали:     

3 клас

1) Свінтозельську Евеліну, ученицю  класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

2)Скаржинець Тетяну, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 - ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

3)Романюк Христину, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 - ІІІ місце (вчитель Боярська Л.П.).

4 клас

4)Восінського Давида, учня Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 - ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

5)Грабара Артура, учня Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

6)Дробоцьку Яну, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 - ІІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

7)Герасимчук Анастасію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 - ІІІ місце (вчитель Боярська Л.П.).

5 клас

8)Грибу Дарію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - І місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

9)Парфенюк Дарину, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - ІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

10) Лебедюк Надію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 - ІІ місце (вчитель Гнатюк Н.Г.);

11)Пелегій Ольгу, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - ІІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

12)Крафту Анастасію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 - ІІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

13)Саюк Каріну, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - ІІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.).

6 клас

14) Дасмамедова Тараса, учня Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 - І місце (вчитель Боярська Л.П.);

15)П’ятницьку Катерину, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - ІІ місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.);

16) Свінтозельсього Владислава, учня Дубенської гімназії №2 - ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

17)Чайку Дмитра, учня Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 - ІІ місце (вчитель Матвійчук Г.Р.);

18)Криштапюк Олександру, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - ІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

19)Баркову Ельвіру, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - ІІ місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.);

20)Ніколайчук Анну, ученицю  Дубенської гімназії №2 –ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

21)Гуменюк Катерину, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - ІІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

22)Кушнірука Богдана, учня Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - ІІІ місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.).

7 клас

23)Федічеву Аліну, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 - І місце (вчитель Боярська Л.П.);

24)Дулю Авеніра,  учня Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 - ІІ місце (Сімак О.В.);

25)Веремчук Софію, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - ІІ місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.);

26)Веремчука Лева, учня Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - ІІ місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.);

27)Олексійовця Дмитра, учня Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 - ІІІ місце (вчитель Мартинюк Г.П.);

28)Тимощука Арсена, учня Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - ІІІ місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.).

8 клас

29)Годжал Юлію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 - І місце (Сімак О.В.);

30)Баркову Юліану, ученицю Дубенської гімназії №2 - ІІ місце (вчитель Боярська Л.П.);

31)Сінєвич Надію, ученицю Дубенської гімназії №2 - ІІІ місце (вчитель Боярська Л.П.).

10 клас

32) Веремчук Майю, ученицю Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» - І місце (вчитель Гандзілевська І.Ф.);

33)Скаржинець Вікторію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 - ІІ місце (вчитель Гнатюк Н.Г.).

11 клас

34)Кухарука Миколу, учня Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.5 з поглибленим вивченням іноземних мов - І місце (вчитель Левчук О.М.);

35)Стеху Вікторію, ученицю Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 - ІІІ місце (вчитель Гнатюк Н.Г.).

     



« повернутися до списку новин