Управління освіти Дубенської міської ради

Вихованці Дубенської міської станції юних техніків – призери відкритих обласних змагань учнівської молоді з оригамі

03 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з оригамі.

Актуальність обласних змагань учнівської молоді з оригамі полягає в тому, що вони посилюють варіативну складову загальної освіти в сфері художньо-технічного напрямку діяльності, сприяють практичному застосуванню геометричних знань, умінь і навичок, стимулюють пізнавальну мотивацію вихованців та найголовніше – діти можуть розвивати свій творчий потенціал, навички адаптації і соціалізації до сучасного суспільства.

У заході брали участь вихованці закладів позашкільної освіти районів та міст області.

Змагання проходили в 3 етапи: теоретичний залік, виконання практичного завдання в техніці класичного оригамі та в техніці квілінг.

Серед кращих і команда Дубенської міської станції юних техніків у складі Кирилюк Наталії, учениці гімназії № 2,  Денисюка Василя, учня ЗОШ І-ІІІст. № 6, керівника команди – керівника творчого об’єднання «Оригамі» Юлії Баркової,  яка виборола ІІІ місце.

Призери змагання були нагороджені дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та комунального закладу «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.« повернутися до списку новин