Управління освіти Дубенської міської ради

Дубенчани – призери обласних змагань з радіоелектронного конструювання

12–13 грудня 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради був проведений обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання серед учнівської молоді.

Програмою змагань було передбачено проведення теоретичного заліку, розробку  друкованої плати та монтаж радіоелектронного пристрою. Розробка друкованої плати відбувалась у 2 етапи: розробка  друкованої плати на папері і перенесення малюнка друкованої плати на фольгований текстоліт. Далі учасники приступили до монтажу самого радіоелектронного пристрою.

Вироби учасників оцінювались за раціональністю розміщення радіодеталей на платі, естетичним виглядом та дієздатністю самого пристрою. Визначалися переможці за найбільшою сумою балів учасника, нарахованих йому за теоретичний залік, розробку та монтаж пристрою.

Місто Дубно у змаганнях представляли вихованці творчого об’єднання  «Радіоелектронне конструювання» Дубенської міської станції юних техніків Марчук Андрій, учень 10 класу Дубенського НВК «школа-гімназія», та Матвійчук Павло, студент І курсу Мирогощанського аграрного коледжу, під керівництвом наставника Ярослава Романовича Павлика.

У командній першості дубенчани здобули почесне ІІІ місце.

Вітаємо призерів обласних змагань та бажаємо нових досягнень у сфері радіоелектроніки!« повернутися до списку новин