Семінар-практикум для вчителів предмету «Інформатика у початкових класах»

Дата: 07.12.2017 16:09

05 грудня 2017 р. на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» відбувся міський семінар-практикум вчителів предмету «Інформатика у початкових класах» з теми «Формування життєвих компетентностей школярів шляхом впровадження інноваційних технологій».

Питання, що розглядались на семінарі:

1. Проблеми формування основних груп компетентностей учнів на уроках інформатики через використання інноваційних технологій.

2. Сучасні технології системи дистанційного навчання учнів з використанням Google Suite for Education. (учитель Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Глух М. М. )

3. Практикум “Google Сlassroom – ефективний інстумент сучасного вчителя”. (учитель Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Бондарчук М. М.)

4. Технології збереження емоційного здоров’я вчителя та учнів. (методист методичного кабінету Л. Дроздач)

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи над проблемним питанням. Поділилися досвідом та особистим баченням розв’язання поставлених завдань перед учителем Нової української школи.