ПІДСУМКИ ІІІ ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Дата: 12.12.2018 16:24

08 грудня 2018 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 185 учнів закладів загальної середньої освіти області, 16 учнів закладів професійно-технічної освіти та 25 студентів закладів вищої освіти.

Наше місто представляли 9 учнів 3-11 класів.

Призером ІІІ етапу став Гузь Тимофій Миколайович учень 3 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, який посів 2 місце.

Вітаємо Тимофія, його батьків та вчителя, Сухоплясову Сніжану Богданівну із першим високим досягненням. Бажаємо нових творчих злетів та відмінних результатів на ІV Всеукраїнському турі Конкурсу.