Управління освіти Дубенської міської ради

ВІДБУВСЯ ІІ (МІСЬКИЙ) ЕТАП ОЛІМПІАДИ «ЮНЕ ОБДАРУВАННЯ – 2018»

З 27 по 30 березня 2018 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» відбувся ІІ (міський) етап олімпіади «Юне обдарування – 2018», у якому взяли участь 37 учнів 4-х класів – переможці І (шкільного) етапу.

Перемогу здобули:

І місце з математики – Грабар Денис, учень 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» (вчитель Чеботарьова Ж.М.).

ІІ місце з математики – Чопик Андрій та Русаловський Антон, учні 4 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов №5 (вчителі Андріюк Г.О., Люсьо Н.Б.).

ІІІ місце з математики – Тимощук Максим, учень 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» (вчитель Джус О.В.) та Мосійчук Вікторія, учениця 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» (вчитель Чеботарьова Ж.М.).

І місце з української мови – Кухарук Марія, учениця 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» (вчитель Павлик О.В.).

ІІ місце з української мови –  Панасюк Соломія, учениця 4 класу Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 (вчитель Сось О.В.)

ІІІ місце з  української мови – Вакулюк Каріна, учениця 4 класу Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6 (вчитель Зембаль С.В.)

І місце з природознавства – Лесковець Богдана, учениця 4 класу Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 (вчитель Гаврилюк Л.В.)

 ІІ місце з природознавства – Левценюк Павло, учень 4 класу Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» (вчитель Павлик О.В.).

ІІІ місце з природознавства – Коноба Марія, учениця 4 класу Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6 (вчитель Клячук О.П.).

ІІІ (обласний) етап олімпіади «Юне обдарування - 2018» відбудеться 18 квітня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №11.



« повернутися до списку новин