Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури на базі закладів освіти міста Дубно

Дата: 02.06.2021 16:31

01 червня 2021р. вібулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Пункти тестування були створені на базі закладів освіти:

1. Дубенський коледж РДГУ, вул. Шевченка, 54.
  2. Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6, вул.. Грушевського, 182.
  3. Дубенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 7, пров. Шкільний, 2.
  4. Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія", вул. Пекарська, 16-А.
  5. Дубенська гімназія №2,вул. Морозенка, 34.

Мета проведення заходу: визначення результатів ЗНО випускників системи повної загальної середньої освіти та випускників минулих років, які учасники подають під час вступу до закладів вищої освіти на навчання за освітнім ступенем «бакалавр».

Участь у тестуванні взяли 934 учасника, що складає 70% від очікуваної кількості.

Для роботи у пунктах тестування з математики було залучено 226 працівників закладів освіти міста та територіальних громад Дубенського району.

Пункти тестування забезпеченні персоналом на 100%.