ВІДБУВСЯ ІІ (МІСЬКИЙ) ЕТАП ОЛІМПІАДИ «ЮНЕ ОБДАРУВАННЯ – 2019»

Дата: 04.04.2019 16:32

З 25 по 28 березня 2019 року на базі Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» відбувся ІІ (міський) етап олімпіади «Юне обдарування – 2019», у якому взяли участь 39 учнів 4-х класів – переможці І (шкільного) етапу.

Перемогу здобули:

І місце з математики – Чулков Дмитрій, учень Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, (вчитель Сень А.Є.).

ІІ місце з математики – Зорук Сергій, учень Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», (вчитель Колеснікова О.М.); Кондратюк Ярослав,  учень Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, (вчитель Семенович Г.М.).

ІІІ місце з математики – Момот Олександр, учень Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», (вчитель Тимощук О.Є.).

І місце з української мови – Шеремета Мирослава, учениця Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, (вчитель Руденко І.Г.).

ІІ місце з української мови – Чудак Катерина, учениця Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад», (вчитель Тимощук О.Є.).

ІІІ місце з  української мови – Романюк Христина,  учениця Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, (вчитель Семенович Г.М.)

І місце з природознавства – Пудло Дмитро, учень  Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»,     (вчитель Коханюк О.М.)

ІІ місце з природознавства – Пилипчук Софія, учениця Дубенського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія»,  (вчитель Міхновець Т.В.).

ІІІ місце з природознавства – Прохорчук Артем, учень Дубенського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»,     (вчитель Тимощук О.Є.)

Бажаємо переможцям подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі олімпіади «Юне обдарування - 2019», який відбудеться 16 квітня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №23.