07 грудня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Дата: 09.12.2019 16:32

07 грудня  2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

За перемогу змагалися 9 учнів закладів загальної середньої освіти міста, четверо з них стали переможцями:

Шарун Дар’я Дмитрівна, учениця 3  класу  Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7 – І  місце (вчитель Росоловська Л.Ф.);

Гузь Тимофій Миколайович, учень  4 класу  Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов  – ІІ місце ( вчитель Сухоплясова С.Б.);

Шеремета Мирослава Олегівна, учениця 5 класу Дубенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 7 – І місце (вчитель Заблоцька І.І.);

Кобилянський Орест Романович, учень 8 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов  – ІІ місце ( вчитель Бойко О.С.).

Вітаємо призерів конкурсу та висловлюємо щиру подяку педагогам, які їх  підготували! Переможцям бажаємо досягти високих результатів у ІV (заключному) Всеукраїнському етапі конкурсу.