Підсумки конкурсу на посаду директора Дубенської CЗОШ І-ІІІ ступенів №5

Дата: 21.07.2021 17:20

21.07.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради Рівненської області.

На посаду директора Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради Рівненської області претендувало чотири кандидати:

Андрощук Віталій Ростиславович, вчитель Дубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7;

Гуліда Оксана Михайлівна, вчитель Дубенської СЗОШ І-ІІІ ступенів  №5;

Свінтозельська Тетяна Іванівна, методист ВСП «Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету»;

Янок Петро Григорович, вчитель фізики Дубенської СЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

За результатами трьох етапів конкурсу, найбільшу кількість балів набрала Гуліда Оксана Михайлівна, яка і визнана переможцем конкурсу.