Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році!!!

14 березня 2023 року в Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році відповідно до розпорядження міського голови «Про відзначення Грамотою Дубенської міської ради» від 20 січня 2023 року №15-р.

11:22 15.03.2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2022/2023 навчальному році!!!

10:21 15.03.2023

13 березня 2023 року на базі управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області відбулася нарада

13 березня 2023 року на базі управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області відбулася нарада за участю начальника управління освіти Дубенської міської ради Наталії ІВАНИЦЬКОЇ, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дубенського управління ДУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Тетяни САВЧУК та керівників закладів дошкільної, загально середньої, позашкільної освіти.

14:46 14.03.2023

Правильне харчування – запорука здорового життя

9 березня 2023 року на базі управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області відбулася нарада за участю начальника управління освіти Дубенської міської ради Наталії Іваницької, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дубенського управління ДУ Держпродспоживслужби в Рівненській області Тетяни Савчук, фізичних осіб-підприємців та їх кухарів, що здійснюють надання послуг з харчування в закладах загальної середньої освіти м. Дубна,  а також медичних сестер даних закладів.

17:20 09.03.2023

Створення комфортних та здорових умов для учнів Дубенського ліцею №3

Час від часу усе потребує оновлення...Бо нічого вічного та незмінного не існує. Навчальний заклад - має стати зоною комфорту для кожного учня, тому у нашому ліцеї №3 пріоритетом є привабливе освітнє середовище, що відповідає сучасним вимогам. Ми раді показати усім, що не лише прагнемо оновлень, але крок за кроком, не зважаючи на матеріальні труднощі, творимо їх.

09:29 02.03.2023

Визначено переможців I (відбіркового) дистанційного етапу обласного конкурсу читців – декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

23 лютого 2023 року у Будинку дітей та молоді відбувся I (відбірковий) дистанційний етап обласного конкурсу читців – декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста. Метою проведення конкурсу є збереження спадщини українського народу; виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму та національної гідності; сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Шевченка; виявлення та підтримки талановитої молоді; популяризація художнього слова.

09:17 02.03.2023

Вітаємо з успішною атестацією!

28 лютого 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії управління освіти Дубенської міської ради відповідно до наказу управління освіти Дубенської міської ради від 05.09.2022 року №137 «Про проведення атестації педагогічних працівників м.Дубно у 2022-2023 навчальному році», на якому розглядалися результати педагогічної діяльності 32 педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням «учитель-методист», «старший учитель», «вихователь-методист», «керівник гуртка-методист» та  на присвоєння  звання «старший учитель» та «старший вихователь».

17:11 28.02.2023

МОН рекомендує 22-24 лютого 2023 року організувати освітній процес у дистанційному форматі

Сьогодні, 21 лютого 2023 року, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з метою убезпечення життя і здоров'я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України, звернувся до начальників Київської міської військової адміністрацій та ОВА, керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес в закладах освіти з 22 до 24 лютого 2023 року в дистанційному форматі.

14:43 21.02.2023