Зустріч з колективом ДНЗ № 4

Дата створення: 10:00 02.10.2018

25 вересня 2018 року Проектний менеджер та менеджер Проекту з комунікацій зустрілися з працівниками ДНЗ № 4. Метою зустрічі стало ознайомлення колективу з Проектом «Теплі школи та садочки – запорука здоров’я дітей: комплексний проект з підвищення енергоощадливості освітніх закладів міста Дубно», котрий реалізується в рамках програми Євросоюзу «Угода мерів – Демонстраційні проекти» і котрий заплановано впроваджувати і у ДНЗ № 4.

Робоча зустріч з керівниками закладів - об'єктів Проекту

Дата створення: 09:56 02.10.2018

20 вересня 2018 року Проектний менеджер, Координатор Проекту та менеджер Проекту з комунікацій спільно з заступником керівника управління освіти Дубенської міської ради провели робочу зустріч з керівниками закладів, які є учасниками Проекту. На цій зустрічі присутніх було ознайомлено про перебіг подій у Проекті, наголошено на вагомості такої складової Проекту, як комунікація та візуалізація, а також узгоджено графіки зустрічей з робочими колективами установ.

Щиро вітаємо з Днем працівника освіти!

Дата створення: 10:45 01.10.2018

Урочистості з нагоди 60-річчя ДЮСШ

Дата створення: 10:14 01.10.2018

Відбулися урочистості з нагоди 60-річчя Дитячо-юнацької спортивної школи. На заході були присутні міський голова Василь Антонюк, депутат Верховної Ради України Олександр Дехтярчук, начальник управління Дубенської міської ради Вадим Нетреба.

Розпочато підготовку вчителів початкових класів, які навчатимуть першокласників у 2019-2020 навчальному році

Дата створення: 11:38 24.09.2018

Ніби вчора скликав на навчання гучний шкільний дзвінок всю шкільну родину. Особливо радісним і трепетним був початок для першачків, яким пощастило стартувати першими у Нову українську школу.

Підготовка закладів освіти до нового навчального року

Дата створення: 08:10 10.07.2018

Літній період – період активних ремонтних робіт  в закладах освіти м. Дубно.

Юні авіамоделісти Дубна – переможці відкритих обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі)

Дата створення: 08:40 02.07.2018

З 12 по 15 червня 2018 року на базі аеродрому «Воронів» Рівненського авіаційно-спортивного клубу Товариства сприяння обороні України, що у Гощанському районі, відбулися відкриті обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі). Організатором заходу був комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради.

Чергова перемога в обласному конкурсі-змаганні юних фотолюбителів «Ми – дітиУкраїни!»

Дата створення: 08:35 02.07.2018

У травні в м. Рівне відбувся щорічний обласний конкурс-змагання юних фотолюбителів «Ми – діти України!». Організатором конкурсу-змагання є комунальний заклад «Рівненський обласний центр науково-технічно творчості учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Мета заходу – естетичне виховання дітей та молоді засобами фотомистецтва, популяризація наукових та технічних досягнень в мистецтві фотографії, виявлення творчо обдарованої молоді області, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості.

Гаврилюк Ярослав – учасник Міжнародної олімпіади з географії!

Дата створення: 11:48 20.06.2018

Учень 10 класу Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№5 з поглибленим вивченням іноземних мов Гаврилюк Ярослав, переможець заключного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії,  з 11 по 17 червня 2018 року взяв участь у відбірково-тренувальних зборах, що відбувалися у м. Києві.

Пройшов конкурс дитячої творчості “Яскраві діти України”

Дата створення: 13:23 08.06.2018

7 червня 2018 року в рамках Міжнародного фестивалю “Sanremojunior-Україна” проведено міський етап конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”. Метою конкурсу було: формування у дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до мистецтва;  національно-патріотичне виховання; популяризація української народної та естрадної пісні; виявлення та підтримка юних обдарованих виконавців; надання можливості талановитим дітям заявити про себе, отримати шанс на визнання та подальше професійне становлення.