28 грудня 2021 року в Будинку дітей та молоді  Дубенської міської ради  проходив I (відбірковий) етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА».

12:39 30.12.2021

Підсумки конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради Рівненської області

09.12.2021 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради Рівненської області.

12:30 09.12.2021

Допущено до конкурсу

Відповідно до рішення комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради Рівненської області допущено до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради Рівненської області Дмитрієву Вікторію Миколаївну.

08:14 08.12.2021

У Дубенській початковій школі (НВК "ЗНЗ-ДНЗ" раніше) продовжуються будівельні роботи

Сьогодні на частині фасадів приміщення початкової школи ще ведеться утеплення, а на іншій частині уже розпочато їх оздоблення. Поетапно відбувається утеплення та влаштування даху. У стадію завершення перейшла заміна вікон та зовнішніх дверей.

17:31 19.11.2021

Щодо початку опалювального сезону

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 7.10.2021 №435 комунальному підприємству “Дубнокомуненергія”, установам, організаціям, підприємствам та населенню міста рекомендовано розпочати опалювальний сезон 2021-2022 року з 18 жовтня 2021 року.

15:15 18.10.2021

Початкова школа зазнає видимих перетворень...

Підрядна компанія - ТзОВ "Реноме-Євробуд" продовжує утеплювати мінеральною ватою зовнішні стіни будівлі, замінювати існуючі старі вікна на нові з двокамерними склопакетами і енергозберігаючим склом, утеплює горищні перекриття з улаштуванням паро- та гідроізоляції, а також влаштовує механічну приточно-витяжну систему вентиляції з рекуперацією тепла.

08:23 05.10.2021