Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році!

Софію ПИЛИПЧУК, ученицю 9 класу Дубенського ліцею № 2 Дубенської міської ради Рівненської області, із зайнятим ІІІ місцем з німецької мови та дякуємо наставнику Поліщук Надії Василівні.

16:48 07.02.2024

06 лютого 2024 року на базі управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області відбулося підписання Договору про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького та управління

Договір про співпрацю стане кроком до плідної співпраці в галузі освіти з різних напрямків діяльності. Одним із них є проходження практики здобувачами  вищої освіти Університету за галуззю знань 28 «Публічне управління та адміністрування» спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

14:46 07.02.2024

Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи "Центр професійного розвидку педагогічних працівників" Дубенської міської ради Рівненської області

Згідно Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Дубенської міської ради» затвердженого наказом управління освіти Дубенської міської ради від 15.07.2021 №132 та наказу управління освіти Дубенської міської ради від 12.01.2024 №4 «Про оголошення конкурсного відбору на зміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради» в управління освіти 06 лютого 2024 року відбулося перше засідання конкурсної комісії. На засіданні було розглянуто подані учасником документи та здійснено їх перевірку на відповідність встановленим вимогам.

12:53 06.02.2024

У ДУБЕНСЬКІЙ ДЮСШ СТАРТУВАВ II-ИЙ (ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ) ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Сьогодні, 5 лютого, у Дубні стартував II-ий (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Урочисте відкриття заходу відбулося в приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи Дубенської міської ради. З початком міського етапу змагань школярів привітав міський голова Василь Антонюк. Очільник міста побажав командам успішних виступів, вдалих ігор та, звичайно, перемоги для продовження участі в наступних етапах змагань. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» Протягом лютого-березня 51 команда із дев’яти закладів загальної середньої освіти міста Дубна буде змагатися за звання «Переможець територіального етапу Змагань» та можливість представляти Дубенську міську територіальну громаду на III (районному) етапі.

16:05 05.02.2024

ВІДБУВСЯ ШКІЛЬНИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Протягом січня 2024 року у закладах загальної середньої освіти міста Дубна проходив I шкільний етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. 174 команди змагалися за можливість представляти свій заклад на II територіальному етапі змагань, який буде проходити протягом лютого-березня у місті Дубно. Проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбувається за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Це - наймасштабніші учнівські змагання країни серед учнів закладів загальної середньої освіти, які проходять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!» 51 команда із дев’яти закладів загальної середньої освіти міста Дубна буде змагатися за звання «Переможець територіального етапу змагань» та можливість представляти Дубенську міську територіальну громаду на III (районному) етапі.

16:29 02.02.2024

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Розпочалося ініційоване МОН України громадське обговорення проєкту нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, яке триватиме до 12 лютого 2024 року (покликання на сайт міністерства: https://cutt.ly/UwZiue7M).

09:18 01.02.2024

31 січня 2024 року на базі управління освіти Дубенської міської ради Рівненської області відбулася нарада за участю начальника управління освіти Дубенської міської ради Наталії ІВАНИЦЬКОЇ, фахівця-консультанта (дефектолога) КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Дубенської міської ради Рівненської області Тетяни ЛОТИШ та керівників закладів дошкільної, загально середньої, позашкільної освіти.

08:29 01.02.2024

Вітаємо призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році!

Родзяк Дарину Дмитрівну, ученицю Дубенського ліцею №2 Дубенської міської ради Рівненської області, із зайнятим ІІІ місцем з біології та дякуємо наставнику Підлісні Лілії Данилівні.

16:44 31.01.2024