А ти вже зареєструвався на ПРОБНЕ?

Дата створення: 11:44 23.01.2020

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 24 січня 2020 року збігає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадуємо, що участь у пробному тестуванні - це можливість попрацювати в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії ЗНО 2020, здобути досвід роботи з тестовими зошитами і бланками відповідей, впоратись із завданнями вчасно та  оцінити рівень своєї підготовки.

Колядує вся родина, моя рідна Україна

Дата створення: 09:52 20.01.2020

20.01.2020 року у Будинку дітей та молоді відбудеться свято «Колядує вся родина, моя рідна Україна». Наймолодшим учасникам свята будуть роздавати солодощі. Початок о 15.00 год.

Пройди сертифікацію та отримай свій бонус!

Дата створення: 08:58 15.01.2020

Запрошуємо педагогічних працівників (учителів початкових класів) пройти сертифікацію у 2020 році.  Участь у сертифікації є виключно добровільною.

Міський семінар практичних психологів та соціальних педагогів

Дата створення: 12:04 21.12.2019

20 грудня 2019 року  на базі Дубенського медколеджу для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти м.Дубна був  проведений  семінар «Інтерактивні форми роботи з батьками». В рамках семінару презентувала свою діяльність  переможниця, яка посіла ІІ місце в ХVІ обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Соціальна педагогіка», – Харчишина Марія Олександрівна, методист КУ «Дубенський районний методичний кабінет» Дубенської районної ради.

А ви чули про бонуси для учасників пробного ЗНО-2020?

Дата створення: 14:53 20.12.2019

Для охочих спробувати свої сили та вміння у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (далі - ПЗНО) пропонуємо покрокову інструкцію реєстрації:

ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Дата створення: 14:37 20.12.2019

18 грудня 2019 року на базі Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов було проведено засідання школи педагогічної майстерності «Творча лабораторія вчителя Нової української школи» з проблеми  «Оцінювання в Новій українській школі: ресурс для розвитку замість вироку».

Педагогічний коучинг – в навчальний процес!

Дата створення: 12:27 19.12.2019

З метою підвищення рівня управлінської діяльності 13 грудня 2019 року на базі Дубенської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся практичний семінар керівників ЗЗСО міста, в ході якого було в деталях розкрито проблему педагогічного коучингу як  технології особистісного розвитку учасників освітнього процесу. Адміністрація ЗОШ №6 (дир. М. Іванова, заступники директора Л. Німтур, Н. Олексюк), вчитель початкових класів А. Бутрій ознайомили учасників семінару з теоретичними аспектами коучингового підходу, вміло поєднавши його з практичною діяльністю та набутим досвідом. В роботі семінару взяли участь міський голова В. Антонюк, заступник міського голови з гуманітарних питань В. Скринчук, секретар ради В. Недашківський.

Фінальні ігри Спартакіади школярів міста з баскетболу

Дата створення: 11:04 17.12.2019

16 грудня 2019 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулись фінальні ігри Спартакіади з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти міста. Переможцями змагань стали команди юнаків та дівчат Дубенської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7.

ВІТАЄМО!!!

Дата створення: 15:46 06.12.2019

Гуліда Оксана Михайлівна, вчитель зарубіжної літератури Дубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов,  здобула перемогу у зональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2020» в номінації «Зарубіжна література». Вчителька з неабияким творчим потенціалом, цілеспрямована, креативна, з великим умінням та прагненням генерувати нові ідеї та постійною мотивацією до професійного саморозвитку. Щиро вітаємо Оксану Михайлівну з перемогою у першому етапі фахових випробувань та   бажаємо успіхів і подальших перемог!